Архів категорії: Без рубрики

Операцiйним управлiнням ПФТС прийнято рiшення про переведення облiгацiй дисконтних iменних (серiї В) ТОВ “IНВЕСТИЦIЙНI БIЗНЕС РIШЕННЯ” до Котирувального списку ПФТС 2-го рiвня у вiдповiдностi з пунктом 5.28. Правил ПАТ “Фондова бiржа ПФТС” (текст повідомлення).

Повідомлення про переведення облігацій дисконтних іменних (серії В) ТОВ “ІНВЕСТИЦІЙНІ БІЗНЕС РІШЕННЯ” в котирувальний список ПФТС 2-го рівня  (word).

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала випуск та проспект емісії дисконтних іменних облігацій ТОВ “ІНВЕСТИЦІЙНІ БІЗНЕС РІШЕННЯ”.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала випуск та проспект емісії процентних іменних облігацій ТОВ “ІНВЕСТИЦІЙНІ БІЗНЕС РІШЕННЯ”.

Наші фахівці планують взяти участь в щорічній конференції InvestPro Kazakhstan 2013 (26-27 листопада 2013 року, Алмати, Казахстан). Конференція присвячена питанням міжнародного інвестування, фінансування, управління та примноження капіталу, побудови міжнародних структур. У виставці візьмуть участь понад 20 експонентів – міжнародних банків, юридичних, інвестиційних, аудиторських, фінансових і девелоперських компаній. Форум відвідає понад 200 учасників з 30 країн, включаючи ЄС, СНД і країни Близького Сходу