Послуги

Консалтингові бухгалтерські послуги - це інформаційно-консультаційна підтримка роботи бухгалтерії організації, яка потрібна всім підприємствам і включає зовнішній і внутрішній фінансово-економічний аналіз роботи організації та оптимізацію документообігу. Фахівці також допомагають вести або, при необхідності, відновлювати бухгалтерський облік компанії, розробляти методику його ведення, затверджувати всі розробки в програмах в автоматизованому вигляді.

Консалтингові податкові послуги дозволяють проводити діяльність організації з урахуванням законодавства про податки, попереджати або вчасно усувати порушення, які пов'язані з неточним нарахуванням і з несвоєчасною сплатою податків. Податковий консалтинг охоплює також планування і оптимізацію податкової політики підприємства, судовий захист з податкових спорів, рекомендації щодо усунення негативних результатів знайдених порушень, створення структури системи оподаткування компанії, складання системи заходів, які спрямовані на створення постійно діючої системи податкового обліку.

Консалтингові юридичні послуги допомагають вирішувати поточні питання і уникати нових. В умовах дуже частого мінливості українського законодавства постійний контроль та адекватне реагування на зміни дають можливість як заощаджувати кошти, так і правильно будувати подальшу стратегію розвитку. Ще консультанти допомагають реєструвати нові продавати готові фірми, оптимізувати договірну політику організації і розробляти внутрішні документи фірми.